ART / Watercolor paintings & Drawings / Pasteller 3854565
*
nr 385 4565
Pasteller
Lenght: ()
1 par, C Hallden, 1800-tal, 24x39
Estimate:
300
Sold:
SEK 1500
Auction date:
Monday November 7 2005
at 16:00:00
- Bid history
Time
Bidder
Bid
4/11 15:33:27
1
500 kr
7/11 11:42:58
2
800 kr
7/11 12:11:08
3
Vinnande bud
7/11 14:51:04
1
1.000 kr
7/11 15:14:34
3
justering av budtak
7/11 15:34:51
3
justering av budtak
7/11 15:46:01
3
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller c hallden pasteller vattenfärg
-
6485 PASTELS
2 pcs, Carl Brandt. Signed, landscape, 16x48 cm, o..//
Auction ends
in two weeks
12 jan at 18:40
*
Pasteller
nr 385 4565
Pasteller
Lenght: ()
1 par, C Hallden, 1800-tal, 24x39
| Estimate: | 300 |
|---|---|
| Sold: | SEK 1500 |
| Auction date: |
Monday November 7 2005 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 4/11 15:33:27 | 1 | 500 kr |
| 7/11 11:42:58 | 2 | 800 kr |
| 7/11 12:11:08 | 3 | Vinnande bud |
| 7/11 14:51:04 | 1 | 1.000 kr |
| 7/11 15:14:34 | 3 | justering av budtak |
| 7/11 15:34:51 | 3 | justering av budtak |
| 7/11 15:46:01 | 3 | justering av budtak |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller c hallden pasteller vattenfärg
-
6485 PASTELS
2 pcs, Carl Brandt. Signed, landscape, 16x48 cm, o..//
Auction ends
in two weeks
12 jan at 18:40



